Kанал RSS

Лист-скарга

0

Квітень 29, 2015 від Галина Пагутяк

СКАРГА

Вельмишановний Ігоре Леонідовичу!

Відповідно до графіку ЗНО-2015, 24.04.2015 ми взяли участь в основній сесії тестування з української мови та літератури. Сам процес тестування, на мою думку, відбувся без порушень .
Проте зміст окремих тестових завдань з української мови видався нам недостатньо прозорим, а варіанти відповіді до них – неоднозначними. Йдеться передусім про завдання № 29 – 33. Правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи (базовий і поглиблений рівні)», розміщеному на офіційному сайті http://testportal.gov.ua).
Особливо некоректними, на наш погляд, є завдання на читання й аналіз тексту (№ 29–33), формулювання яких викликали багато сумнівів у нас та інших учасників ЗНО. Зміст окремих із указаних вище проблемних завдань, на нашу думку, не відповідає Програмі ЗНО з української мови та літератури, оскільки вимагає знань, умінь і навичок, формування яких не передбачено шкільною прогамою.
У зв’язку з цим, просимо розглянути наші вимоги у встановленому порядку та дати на них письмову відповідь, :
1)Визнати правильними всі варіанти відповідей до питань 29-33
2) Докладне обґрунтування правильних відповідей до всіх завдань ЗНО з української мови та літератури (не лише з покликом на відповідний розділ елемент програми, а з поясненням, чому саме ця відповідь правильна, а решта ні, підкріпленим покликами на текст чинних підручників, затверджених МОН України);
3) Роз’яснення причин ситуації, що склалася.
Просимо дати відповідь на нашу скаргу до часу оприлюднення офіційних результатів ЗНО з української мови та літератури.

Випускники склали ЗНО з укр.мови та літератури, яке ніяк не може існувати на принципах логіки, а має доволі чіткі правила, які школярі мають вчити на уроках.

З повагою,
колектив учнів Пирятинського Ліцею
1.Іванець Дмитро
2.Скорик Едуард
3.Шпурик Дмитро
4.Войпанюк Єлизавета
5.Гриценко Альона
6.Кабушка Олеся
7.Німець Наталія
8.Кошовий Ігор
9.Кошова Марія
10.Цікал Максим


0 коментарів »

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *