Kанал RSS

Вибачте нас,українців…

3

Червень 29, 2018 від Галина Пагутяк

Вибачте нас, українців, за те, що кожного дня вбивають наших синів і братів на війні, і  це заважає вашому бізнесу. Вибачте , що країна, яка захопила наші землі, збила ваш літак і забрала життя мирних громадян. За те, що вам доводиться відмивати від крові гроші і обійматися з  кремлівським монстром. Що у вас уже болить язик висловлювати занепокоєння і ховати  очі  кожного разу, коли  брутально порушують наші фундаментальні людські права.

Вибачте, що ми також, як і всі люди на планеті, заслуговуємо  право на життя, чисте довкілля,  гідну оплату праці, освіту, ЗМІ і обслуговування державною мовою у своїй країні. Вибачте,що ми  не меншини,бо тоді б ви кричали на цілий світ  про порушення наших прав і захистили б нас. Хоча б не заважайте нам  відстоювати свої права у власній державі.

Вибачте,що не здатні  донести до вас правду про історію України, про наших героїв,нашу тисячолітню культуру,бо годі  пройти через сито політкоректності й толерантності. Вибачте за недоречний  патріотизм, ми не знали, що любити Україну – це злочин і націоналізм. Вибачте за  нашу історію, написану чужинцями, сфальшовану  прислужниками Московської імперії.

Вибачте за нашу владу, яка слабка і ница, і не готова відстоювати національні інтереси. Вибачте,що ми не достойні називатись європейцями  після Голодомору, який ви не помічали, сталінських,хрущовських і брежнєвських репресій, лінгвоциду української мови. Зате ви здатні повірити, що ми найбільші у світі антисеміти,гомофоби,расисти і фашисти.

Вибачте,що ми не хочемо у себе неомарксизму  після  майже столітнього панування  комуністичної ідеології і мільйонів знищених комуністичним режимом  українців. Ми починаємо розуміти,що тієї Європи,про яку ми мріяли,уже  немає. Є бюрократична, корумпована  і лицемірна.

Вибачте,що погано  боремось з корупцією,але ж капітали наших корупціонерів працюють на вашу економіку,бо знаходяться у вас.

Вибачте, що ми не завжди дотримуємось  ваших вказівок, що  ми  не всі   слухняні й не покірні, і що вважаємо деякі з цих вказівок абсурдними і смішними.

Врешті,вибачте,що ми воліємо перемогу,а не мир будь-якою ціною, бо ми нація воїнів,а не рабів, і  більше не хочемо бути буферною зоною і колонією ні для кого.

Вибачте, що вас втомлюємо і не даємо насолоджуватись  комфортним життям повною мірою.


3 comments »

  1. Лідія коментує:

    Слова напписані болем! Дякую за їх щирість і відвагу сказати те, про що мовчать тисячі!

  2. Галина коментує:

    Ніхто не винен нам більше, ніж ми винні самі собі.

  3. Зенон коментує:

    Сильно! Вибачте, що є бюрократична, корумпована і лицемірна Європа.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *