Kанал RSS

Іншомовне

1

Ілля Бек – і співавтор також


Среди зеркал

Іля Бек, Галина Пагутяк, Среди зеркал

Одного разу я надибала на прозі.ру дивного автора.Від його коротеньких прозових ескізів дихнуло Всесвітом. Мені знайомий і близький цей карколомний хід думок, за яким не порожнеча криється, а приналежність до іншого світу.Щоб краще відчути його думку, я спершу розвивала її, а потім почала перетворювати українською мовою. На той час Ілля мешкав у Москві, але сам він родом з Ташкента.Фізик за фахом. Читати більше »

2 Comments »

Юлія Мельникова – переклад з російської


Юлія Мельникова - Львів самотніх сердець

Юлія Мельникова – Львів самотніх сердець

Юлія Мельникова – нонкоформістка, допитлива і незаангажована шукачка окультних скарбів, покровителька лиликів, змій усіх рангів і крокодилів, дуже щира й безпосередня дівчина, яка мріяла побачити Львів і здійснила свою мрію. Вона написала один з найкращих романів про Львів: «Львив».В українському перекладі «Львів самотніх сердець». Юля родом з міста Орел (Росія). Я не думала, що зумію перекласти цілий роман, але Шабтай Цві, смутний Месія, з яким ми народились обоє 9 ава, певно хотів цього і повсякчас мене підтримував. Читати більше »

Leave a response »

Віталій Щербаков – перекладач моєї прози


Слуга з Добромиля

Слуга з Добромиля

Для мене Віталій Щербаков з українського міста Нікополя – людина майбутнього. Маючи власні життєві принципи, цікаву філософію, він нікого не повчає, не вербує, а навпаки охоче вчиться всьому новому. Він багато подорожує, бо має багато друзів. Ми з ним бачились двічі у Львові і я переконалась, наскільки легко й радісно спілкуватись з цією людиною. Таких як він – дуже мало. Принаймні, я досі не зустрічала.Що ж, це приємно, але є у Віталія ще риса, яку не можна нічим пояснити: дивовижна працездатність.Він надзвичайно швидко працює. Читати більше »

11 Comments »
« сторінка 1 »

1 коментар »

 1. Віталій коментує:

  [Пишет Ирина Александровна САЛТЫКОВА-ГИРУНЯН,
  член СОЮЗА КОМПОЗИТОРОВ САНКТ-ПЕТЕРБУРГА,
  Норвегия]

  От: Irina Girunyan
  Vedr: Trialog_BD
  Дата: 3 апреля 2013

  Привет, Виталий!
  Я прочитала о тебе на одном из сайтов, что ты прислал. Очень хорошо написано! – поздравляю!
  Там же я вижу произведения Г. Пагутяк. Доберусь и до них, думаю, что это замечательно.
  Желаю тебе новых творческих успехов!

  Ира
  =======

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *